Terug naar Veiling.

KAVEL GESLOTEN: Olieverf op doek 'Vosje' (Monique Therssen)

De vos staat onder andere symbool voor onzichtbaar. De halve marathon ga ik lopen voor kinderen in armoede die ongezien en ongekend zijn. Deze kinderen die in extreme armoede leven hebben geen gezicht. Door te bieden op dit prachtige schilderij kun je een kind in Kenia een gezicht geven!

Titel: Vosje

  • Lijst in dezelfde kleurstelling als het schilderij
  • Afmetingen incl. lijst 35,5 x 45,5 cm.
  • Waarde (excl. lijst) €350,00
  • Kunstenares: Monique Therssen (Lommel BE)

Bied nu op dit unieke veilingitem! (Veiling verlengd tot 25 mei)

Geplaatst door: Annemiek van Kooten

E-mailadres: vankooten@base.be

Op dit item kan niet meer geboden worden.

Foto's