Terug naar Veiling.

KAVEL GESLOTEN: Midweek/Weekend weg voor 14/16 personen, genieten met een grote G in Blauwestad!

Blauwestad ligt namelijk in een mooi en karakteristiek gebied: het Oldambt. Deze streek, ook wel de graanrepubliek van Nederland genoemd, is beroemd om zijn eindeloze vruchtbare akkers, monumentale boerderijen, weidse uitzichten, hoge luchten en schitterende wolkenpartijen. Zuiver, origineel en authentiek. Dat zijn de kenmerken van dit gebied. Blauwestad is omgeven door water van het Oldambtmeer. Blauwestad is het meest spectaculaire landschapsproject sinds de drooglegging van de IJsselmeerpolders. Het is een prachtig natuurgebied! Naast het meer is er ook nog eens zo’n 350 hectare nieuw natuurgebied toegevoegd. Met inbegrip van het meer en de al aanwezige natuurgebieden is er een schitterend natuurgebied ontstaan van circa 2.000 hectare. Voeg daar alle recreatieve voorzieningen en mogelijkheden aan toe en het is duidelijk: In Blauwestad kunt u genieten met een grote G! Het water in Blauwestad is schoon en helder en geschikt om in te zwemmen. Aan de noordrand van het Oldambtmeer kunnen kinderen en volwassenen zich prima de hele dag vermaken. Er is een groot zandstrand, en een speeltuin voor de kleintjes. Vanaf het terras bij het paviljoen is er een mooi zicht op de jachthaven en het water. Vlakbij jachthaven Havenkwartier ligt Strand Zuid (met speelweide). Via een houten loopbrug loopt u zo naar het strand.  Het Triadeem is een speel- en belevingsplek gemaakt van zwerfkeien (vlakbij Strand Zuid). Kinderen mogen daar met het water, het zand en de stenen spelen, ook zijn daar natuurlijke zitelementen waarop u heerlijk kunt genieten van het uitzicht.

Aantal personen: 14 +

Slaapkamers: 4

Badkamers: 1

Bedden: 14 + 2 babybedjes

Aankomst: 15:00

Vertrek: 11:00

Huisdier eigenaar: Hond

Voorzieningen: Keuken voorzien van gasfornuis, koelkast en vaatwasser, TV (2) met DVD speler, Radio met CD speler, Verwarming, Wasmachine, Droger, Dekbedden aanwezig, Gratis parkeren op het terrein, Draadloos internet, Rookmelder, EHBO-doos, Blusapparaat, Speelgoed en spelletjes, Schuur met trampoline, klein speelhuisje met glijbaan, skelters, voetbaldoelen en tafeltennistafel, Grasveld met speeltoestellen (omheining niet aanwezig).

Het appartement is niet geschikt voor feesten/evenementen, Niet toegankelijk voor rolstoelen, Huisdieren zijn niet toegestaan, Roken is niet toegestaan in de woning, Na 22.00 uur geen lawaai meer, Het appartement dient netjes achter gelaten te worden

Appartement: Wij beschikken over een groot, eenvoudig maar leuk ingericht appartement gelegen op de bovenverdieping van een prachtige echte Oldambt woonboerderij aan de rand van Blauwestad. Deze bovenverdieping heeft tot december dienst gedaan als logeerboerderij. U beschikt over een eigen ingang via een trap vanuit de schuur van de boerderij. De stad Groningen is dertig autominuten van ons verwijderd. Wij beschikken over 4 slaapkamers. Slaapkamer 1: twee eenpersoonsbedden met televisie, Slaapkamer 2: twee stapelbedden, Slaapkamer 3: twee stapelbedden, Slaapkamer 4:  één stapelbed en twee eenpersoons bedden. We beschikken over 1 badkamer met een grote wastafel met daarin twee wasbakken, een afzonderlijke douche en wastafel, afzonderlijk toilet en afzonderlijk urinoir. Er is een ruime gezamenlijke leefruimte waar twee grote eettafels staan, een tweepersoonsbank, een televisie en een grote speelruimte voorzien van speelgoed, spelletjes en kinderboeken. Twee babybedjes en een kinderstoel zijn aanwezig. In de buurt van ons appartement zitten restaurants. Deze zijn lopend, met de fiets of de auto te bereiken. Ons appartement ligt op loopafstand van het Oldambtmeer. De strandjes zijn met de fiets of auto te bereiken. Het is een prachtige omgeving om te wandelen, te fietsen, de rust en de ruimte op te zoeken. Er zijn vele wandel- en fietspaden en uitstekende watersportfaciliteiten. U beschikt aan één zijde van de boerderij over een tuin waar u gebruik van kunt maken van een picknicktafel en een BBQ. Fietsen, zeil-, motorboten, kano’s en surfplanken zijn in de buurt te huur. De eigenaren van dit appartement wonen onder het appartement in de boerderij, zij zijn persoonlijk aanwezig om de gasten te ontvangen. De omgeving is echt prachtig en uniek!! Bushalte op loopafstand en treinstation Winschoten (5 km)

U kunt kiezen tussen een weekend (vr-ma) of een midweek (ma-vr). De gehele opbrengst van dit uitje gaat naar Compassion. De enige kosten die u naast uw uitgebrachte bod rechtstreeks aan de eigenaren betaalt, is een kleine vergoeding in de servicekosten (€50,00)

Foto's van het appartement en de omgeving stuur ik u graag per e-mail toe

Bied nu op een ontspannen weekend/midweek Blauwestad!

Geplaatst door: Annemiek van Kooten

e-mail: vankooten@base.be

Op dit item kan niet meer geboden worden.