Terug naar Veiling.

Adembenemend mooie aquarel 'Egg Tempera' (Victor van Kooten) / Beautiful and amazing waterpainting 'Egg Tempera' (Victor van Kooten)

Victor van Kooten: "In mijn meer recente werken maken figuren, kleuren, penseelstreken, lijnen en stippen het voor mij mogelijk verhalen geboren te laten worden op papier, die leiden tot een wereld van continue verandering". Aangezien Compassion graag verhalen van kinderen wil veranderen en een blijvende verandering in hun levens wil bewerkstelligen doneert hij graag één van zijn adembenemend mooie werken voor dit goede doel!

Titel 'Egg Tempera'

  • Materiaal: Waterverf
  • Uniek
  • Gesigneerd
  • Jaar: 2014
  • Afmetingen: 48 (h) x 36 (br) cm.
  • Waarde: €3000,00
  • Kunstenaar: Victor van Kooten (Eftalou, GR)

Op de website van Victor van Kooten is de hele foto van dit prachtige werk te zien: http://www.victorvankooten.com/paintings/2014-052

Bied nu op dit unieke veilingitem / Bid on this unique auctionitem!

("Uw bod" means: Your bid "Uw naam" means: Your name, "Uw telefoonnummer" means: Your telephonenumber) Press the green button to place your bid. Thank you!

De opbrengst van deze veiling gaat naar Compassion om daarmee kinderen uit extreme armoede te bevrijden! The money will go to Compassion to free children in Kenya from extreme poverty!

Geplaatst door: Annemiek van Kooten

email: vankooten@base.be

Op dit item kan niet meer geboden worden.

Foto's