Terug naar Veiling.

KAVEL GESLOTEN: Belkin wielershirt gesigneerd door Bauke Mollema

Met trots presenteer ik weer een uniek veilingitem: het laatste wielershirt onder sponsor Belkin dat Bauke Mollema gesigneerd heeft!

Heel Nederland zat op het puntje van zijn stoel toen Bauke het vorig jaar fantastisch deed onder sponsor Belkin tijdens de Tour de France! Daarom ter veiling aangeboden door Bauke: een wielershirt in maat M. Wie biedt op dit prachtige shirt? Het volledige bedrag wordt besteed aan de bestrijding van de extreme armoede in Kenia.

Op dit item kan niet meer geboden worden.